Termin szkolenia i informacje dodatkowe


Termin szkolenia

W związku z tym, że proponowane Państwu szkolenie jest szkoleniem internetowym w formie udostępnionych nagrań z wykładami, mogą Państwo wysłuchać wykładów w dowolnym miejscu i czasie, dzieląc je na dowolną liczbę części, tak aby zapewnić sobie jak najbardziej komfortowe warunki uczestnictwa. Po opłaceniu szkolenia otrzymają Państwo kod aktywacyjny, który służy do zalogowania się na stronie szkolenia.

UWAGA!! Kod dostępowy, który zostanie przesłany do Uczestnika jest ważny przez 14 dni kalendarzowych, po tym terminie ulega dezaktywacji. Po zalogowaniu się do szkolenia za pomocą jednorazowego kodu dostępu Uczestnik ma 72 godziny (3 doby) na zapoznanie się z treściami wykładów zawartymi na stronie szkolenia. Kod aktywacyjny może być użyty tylko na 1 urządzeniu (komputer) i w 1 przeglądarce internetowej na tym urządzeniu. Raz użytego kodu nie da się zastosować do aktywacji szkolenia na innym urządzeniu (komputerze) lub w innej przeglądarce internetowej.

W ramach opłaty Uczestnicy będą mogli skorzystać z następujących usług:

 • Udział w szkoleniu
  • możliwość wysłuchania 23 wykładów o łącznym czasie trwania 6 godzin 59 min poprowadzonych przez 4 wysokiej klasy wykładowców
  • dostęp do 43 materiałów szkoleniowych w zakresie badań lekarskich kierowców i RODO (druki, formularze, wytyczne, przepisy itp.)
  • możliwość zadawania pytań wykładowcom w trakcie szkolenia za pomocą formularza elektronicznego
  • certyfikat o ukończeniu szkolenia
 • 12-miesięczny dostęp do Poradnika dla lekarzy uprawnionych do badań kierowców zamieszczonego w Dziale Badania Kierowców na Portalu Medycyna Pracy (wejście bezpłatne tylko dla uczestników szkolenia), osoby, które mają wykupiony dostęp będą mogły skorzystać z przedłużenia okresu abonamentowego o kolejne 12 miesięcy,
 • Osoby zainteresowane otrzymają możliwość skorzystania z warunków promocyjnych na oprogramowanie do badań lekarskich kierowców i medycyny pracy.

Dodatkowych informacji udziela:

W zakresie rejestracji – Portal Medycyna Pracy pod numerem telefonu 525 065 429. Szczegółowe informacje na temat szkolenia można znaleźć na stronie internetowej:
http://medycynapracyportal.pl/kierowcy